img-1 img-2 img-3 img-4 img-5 img-6 img-7 img-8 img-9 img-10

NOVINKY

Kým záhrady spia, záhradníci hľadajú pre ne to najlepšie. My sme pre vaše záhrady pripravili...

Už 1. apríla spúšťame nový eshop, v ktorom nájdete všetko potrebné pre vašu záhradu. Obchod bude postupne dopĺňať sortiment...

novinky

jar 2011

Kým záhrady spia, záhradníci hľadajú pre ne to najlepšie. My sme pre vaše záhrady pripravili závlahové systémy Hunter a pre vás výhodnú akciu, ktorej výšku si určíte sami!

Ak si do konca februára objednáte závlahový systém Hunter, vrátane montáže, dodávky všetkých komponentov a projektu, dostanete zľavu. Jej výšku si určíte sami, a to výškou zaplatenej zálohy a rýchlosti, s akou sa rozhodnete.

% zľavy podľa dátumu zaplatenej zálohy
% zaplatenej zálohy z ceny do 15. 2. 2011 do 28. 2. 2011
60% 20% 15%
50% 17% 12%
40% 15% 10%
30% 12% 8%

Záloha musí byť zaplatená najneskôr do 28. 2. 2011.

Zľava sa vzťahuje na všetky komponenty značky Hunter, na práce spojené s inštaláciou, pričom projekt je úplne zadarmo. Spojovací materiál, rozvodný materiál a čerpacia technika sa predáva v cenníkových maloobchodných cenách, platných v čase dodania.

novinky

jar 2011

Už 1. apríla spúšťame nový eshop, v ktorom nájdete všetko potrebné pre vašu záhradu. Obchod bude postupne dopĺňať sortiment tak, aby vám naozaj nič nechýbalo.

POVEDALI O NÁS

"Túžila som po útulnej záhradke jednoduchej na udržiavanie. Janka mi vymyslela presne to..."

"Nikdy som neverila, že sa stane z našej záhrady oáza pokoja a studňa energie a to doslova. Dnes a vlastne každý deň sa vďaka..."

POVEDALI O NÁS

Ingrid Hoferová

"Túžila som po útulnej záhradke jednoduchej na udržiavanie. Janka mi vymyslela presne to, čo som potrebovala, v rozumnej cene a v kvalitnej realizácii. Po dvoch rokoch je záhrada ešte krajšia!"

pozri si fotogalériu záhrady  →

POVEDALI O NÁS

Rodina Mondeková

"Nikdy som neverila, že sa stane z našej záhrady oáza pokoja a studňa energie a to doslova. Dnes a vlastne každý deň sa vďaka Janke Pintovej a jej manžela zobúdzame do slnkom obliatej scenérie zeleného porastu, farebného sveta kvetov popretkávaného modernými prvkami, presne tak ako by mali dnes záhrady vyzerať. Každé ročné obdobie nám prináša pohľadom na našu záhradu iné pocity: jar - nádej, leto - radosť, jeseň - pochabosť, zima - pokoj. Ale vždy to bude pre nás kráľovstvo našich duší, našej túžby, nášho sladkého domova tak ako sme si to všetko vysnívali. A snívali sme naozaj intenzívne.:-) Ďakujeme Vám za tento nádherný projekt a jeho realizáciu."

pozri si fotogalériu záhrady  →

NA STIAHNUTIE

Potrebujete návod na výsev trávnika, nastavenie trysky na postrekovači, alebo postup, ako si zazimovať závlahový systém? V tejto časti si môžete stiahnuť potrebné pracovné postupy, cenníky a iné užitočné informácie.